Buradasınız :
Türkçe
English
Cuma, 23.03.2018
14.03.18 | 09:36 | Zaman: 9 Gün

HİJYEN VE ARKADAŞIM DOKTOR ETKİNLİĞİ

 

Tıbbiyeliler Topluluğu Hijyen ve Arkadaşım Doktor Etkinliği düzenledi. Etkinlik Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Şahin DİREKEL ve Esra Esma HAKİKATOĞLU koordinatörlüğünde fakülte öğrencilerinin katılımıyla Giresun merkeze bağlı 75. Yıl Anaokulu’nda gerçekleşti. Beyaz önlük korkusunu yenmek ve hijyen konularında bilgilendirme yapak amacıyla düzenlenen etkinlik çok verimli geçti.

Topluluk öğrencileri: “Bizleri heyecanla bekleyen minik kalplerle buluştuk. Anaokulunda 3-6 yaş grubu öğrencilerden oluşan miniklere eğlenceli El Hijyeni ve Diş fırçalama Eğitimi sunumunu Esra HAKİKATOĞLU arkadaşımız gerçekleştirdi. Ardından sınıflara gruplar halinde dağılarak minik dostlarımızla küçük oyunlar oynayarak, onlara bizi hatırlamalarını sağlayacak küçük hediyeler verdik. Hekim adayı olan abla ve ağabeyleri ile keyifli vakit geçiren dostlarımız bizlere hayallerinden bahsettiler.

Gerek altyapısı, gerekse öğretmen kadrosuyla çok güzel bir okul olan 75. Yıl Anaokulu’na, bizlere göstermiş oldukları misafirperverlikleri ve samimi davranışlarıyla başta Müdür vekili Sayın Gökşen AKKUŞ olmak üzere, öğretmenlerimize ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz.” şeklinde belirterek etkinliği değerlendirdiler.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg